خرید قرص مکس من

خرید قرص تاخیری مکس مننمایندگی فعال فروش بهترین داروی تاخیری جهان مکس من

خرید قرص مکس من

این کپسول به وسیله ی نخبگان علم زیست شناسی امریکا در کارخانه ای در منهتن نیویورک در ایالات متحده ساخته شده است. تقویت کننده ی طبیعی و خالص آلـ.ـت – هر جزء این محصول به طور دقیق آزمایش و تست شده است و اثر آن بر روی دوام و سفتی آلـ.ـت به وضوح مشاهده شده است. ویژگی منحصر به فرد این محصول قابل استفاده بودن آن برای تمام سنین است. این کپسول دارای زمان عملکرد بسیار کوتاهی می باشد و در مدت زمان 20 تا 30 دقیقه عطش شهوت و سفتی آلـ.ـت را چندین برابر می کند. از دیگر ویژگی های متمایز کننده این محصول از محصولات مشابه , گیاهی بودن آن است که عوارض جانبی آن را به حداقل می رساند. این کپسول با افزایش خون رسانی به آلـ.ـت و آزاد کردن هورمون های مردانه موجود در بدن , آلــت را به حداکثر کارایی از نظر سفتی و دوام می رساند.
قابل استفاده برای : افرادی که دچار سردی جنـ.ـسی و انـ.ـزال زودرس می باشند – افرادی که سیستم اسپرم سازی آنها دچار مشکل می باشد – افرادی که دچار نارسایی جنــسی هستند – افرادی که شهــوت جنــسی آنها کم است – افرادی که دارای آلــت کوچک و کوتاه هستند – افرادی که دارای قوای جسمی ضعیفی می باشند – افرادی که پس از رابطه ی جنـ.ـسی دچار کمر درد و زانو درد و سرگیجه و وزوز گوش می شوند – افرادی که دچار تعریق بیش از حد هنگام رابطه هستند – افرادی که دچار تکرر ادرار و عفونت پروستات هستند.

دستورالعمل استفاده از قرص مکس من

 برای مشاهده تاثیرات جادویی این محصول 20 تا 30 دقیقه قبل از شروع رابطه ی جنـ.ـسی یک عدد کپسول را با آب جوشیده ی ولرم میل کنید. هر سه روز یک کپسول با روش فوق مصرف نمایید. هشدار : هرگز از مقدار توصیه شده تجاوز نکنید. اگر خواستید اثر آن را کاهش داده یا آلـ.ـت را به حالت طبیعی برگردانید آب سرد بنوشید. حاوی 10 کپسول 2800 میلی گرم بهترین تاریخ مصرف : 2018 ساخت کارخانه ی پزشکی منهتن نیویورک , ایالات متحده امریکا

مشخصات:

مزیت مکس من : قابل استفاده بودن آن برای تمام سنین
قرص مکس من بزرگ کننده آلـ.ـت و جلوگیری از انـ.ـزال زودرس
مکس من شهـ.ـوت و سفتی آلـ.ـت را چندین برابر می کند
افزایش خون رسانی به آلـ.ـت
آزاد کردن هورمون های مردانه
مکس من 10 تایی ساخت آمریکا به سفارش تایوان با پرچم کشور سازنده آمریکا
در صورت خرید نقدی هزینه ارسال رایگان میباشد

%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%d8%a2%d9%86%d9%84%d8%a7%db%8c%d9%86

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *